Každý kto je v balíku vám povie že peniaze nie sú všetko. Je to pravda, peniaze totiž nie sú všetko. Všetko je iba za peniaze ale to sa do kontextu nehodí. Pre bežného človeka je rovnako nepredstaviteľne to že by do konca života nemusel pracovať on a jeho deti. Ako je pre priemerne bohatého človeka to že by pracovať musel. Teraz ale nemáme na mysli že bohatý ľudia nechodia do práce, práveže chodia. Ale je rozdiel keď niekto musí isť do práce aby vôbec mal z čoho na nájom. A je rozdiel ak niekto ide práce pretože vyšiel nový model Tesly S a on predsa nebude jazdiť na rok starom aute.vrtulník.jpg
 
Priemerný boháč je nenávidený,niežeby ho niekto chcel zabiť. Ale jednoducho väčšina ľudí by mu radšej doprialo 12h na nočnej zmene v pekárni a najme teraz v lete. Naproti tomu chudák ten s tým problém nemá. Nie žeby ho ľudia mali o poznanie radšej ale predsa len je nám sympatickejší ten čo je na tom horšie ako sme na tom my. Nie je to fér ale je to tak.
 
Peniaze, rovná sa problém. Niežeby to neboli častokrát príjemné problémy. Veď kto by nechce riešiť či pôjde na luxusnú dovolenku na výletnej lodi ako VIP hosť alebo strávi luxusný týždeň v Las Vegas. No predsa len časom začnete strácať prehľad koľko toho vlastne máte a tu už prichádzajú na rad obavy či vás niekto neokráda.
 
Peniaze vždy priťahovali ľudí, a tí nie vždy mali dobré úmysly. Alebo snáď veríte 25 ročná kráska sa horlivo zamiluje do 50 ročného multimilionára? V tomto príde to má ale jedno veľké plus. A to je že sa tu bavíme o láske na celý život. Hoci je to skôr na uváženie či to za to stojí a aký odkaz zanecháte svojím deťom.
 
 soukromé letadlo.jpg
Viete že všetci sú vaši skutočný kamaráti, pretože kto by vám povedal nie ak máte na účte viac ako je štátny rozpočet Česka a Slovenska dohromady. Nemusíte sa preto obávať že ak budete chcieť vyraziť niekam za zábavou, nebudete mať s kým. Vždy sa niekto nájde kto rád pôjde.