Strickerwood
Za značkou Strickerwood stoja dvaja Slováci Matúš Slovák a Richard Schemoda, ktorí ju založili v roku 2013. Predávajú sa kryty a príslušenstvo k mobilom, najmä pre iPhone a práve svojimi drevenými výrobkami chceli tieto telefóny od seba odlíšiť. Medzi výrobkami nájdete aj limitované edície, ktoré pochádzajú zo slovenských i zahraničných dizajnérov a ilustrátorov. Drevený materiál zvolili pretože je príjemný na dotyk a dobre sa drží.

dřevo
 
Woodyman
Chovatelia mačiek majú možnosť dopriať svojím miláčikom pekný domček a zároveň štýlový doplnok do bytu vďaka bratislavskej značke Woodyman. Vyrobené domčeky zdobia siluety mačiek, niektoré sú navrchu vybavené j mäkkým koberčekom.
 
Interwood Pure Desing
Dizajn nábytkárskej značky Interwood z Ružomberka v sebe spája eleganciu a zároveň alternatívny štýl. Vo svojej ponuke má stolíky, lampy, misy či dokonca aj gramofón. Jednotlivé dizajny sú jednoduché, no zároveň jedinečné svojím často netypickým tvarom či štruktúrou dreva a spoľahlivo v domácnosti zaujmú úlohu solitéru, ktorý dotvorí jej charakter.

poleno
 
Woodfly
Za značkou Woodfly stojí Robert Bača z Oravskej Lesnej, ktorý ručne vyrába drevené motýliky. Robert stavil na to, že čoraz viac mladých ľudí vyhľadáva na spoločenskejšie udalosti namiesto kravát motýliky, a práve tie drevené sa tešia v zahraničí veľkej obľube, preto ich priniesol aj na Slovensko. Drevené motýliky sú určené pre všetkých mužov, ktorí sú originálny, kreatívny a neboja sa zaujať
 
Selen Eyewear
Pod touto značkou sa skrývajú ručne vyrábané okuliare z Čiernych Kľačan pri Zlatých Moravciach, ktorú založil Michal Malý. Hlavnou prioritou Selen Eyewear je poskytovať originalitu a vysokú kvalitu okuliarov vyrobených z výberových drevín. Pružnosť, pevnosť a držanie tvaru zabezpečuje technologický postup lepenia okuliarov po viacerých vrstvách do požadovaných tvarov, čím sú ešte viac odolné voči vode, vlhkosti a prachu.