Aj vás zaujíma móda a starostlivosť o svoj zovňajšok? Ktorá žena by sa nechcela páčiť? Práve preto podstupujeme rôzne zmeny v našej vizáži a úpravy vlasov či nechtov. Práve nechty patria medzi ženami k obľúbenej zmene. Zatiaľ čo pred pár rokmi boli trendy nalakované, jemné nechty, dnes sa medze nekladú gélovým nechtom. Gélové nechty sú vhodné pre každú ženu. Aj tie, ktoré robia manuálne. Gélové nechty totižto vďaka zatvrdnutiu gélu v UV lampe pôsobia odolnejšie a nezničia sa ani pri ťažkej práci s rukami. Práve to je veľká výhoda gélových nechtov, pre ktoré sa mnohé ženy rozhodnúť. Gél na nechtoch môže byť ľubovoľnej farby.

gély

Záleží na vás čo sa vám páči. Aké sú však tohtoročné trendy v oblasti gélových nechtov? Najpopulárnejšie sú stále gélové ombré nechty D-nails.sk. Ombré je druh gélových nechtov, ktoré si získali srdcia mnohých žien. Ide o veľmi elegantné, nežné a ženské prevedenie gélových nechtov. Pre lepšiu predstavu, gél od kožičky začína ružovou alebo telovou farbou gélu a postupne prechádza do bielej špičky na nechte. Prechod medzi dvoma gélmi musí byť však prirodzený a postupný. Nesmie byť vidieť odseknutá časť medzi farbami. Ombré nechty sú mimoriadne populárne na spoločenské udalosti. Mnoho žien si práve ombré nechty zvolia na svoj veľký svadobný deň.

gélové nechty

No takéhoto typu gélových nechtov sa nemusíte báť ani všedný deň. Pôsobia veľmi príjemne a hodia sa ku každému štýlu ženy. Či už ste športový typ, či jemná žena, ombré gélové nechty pristanú skutočný každej. Hľadáte kvalitné gély na nechty, ktoré hrajú farbami, držia na nechte a podliehajú moderným trendom? Tak navštívte internetovú stránku d-nails.sk, kde nájdete rôzne gély na nechty, gélové sady na domáce použitie, ale tiež profesionálnej gélové sady. Ak sa rozhodujete nad gélovými nechtami, lepšie rozhodnutie pre svoju krásu urobiť nemôžete.