Štedrý deň zase skazený ako vlani… už tretí rok po sebe. Úplne na nič … 2021 to boli posledné s manželom to som ešte netušila že sú posledné aj tak už boli na nič 2 dni pred nimi ma podviedol, to som netušila, ale zo správania to vycítila, už sme boli nezhody odťažiť stres atď nakoniec v januári rozchod. Šialený cely rok strašne ma to bolelo, pre záchranu som urobila aj nemožné a nepomohlo to. Už sa nevrátil a zmizol z môjho života. Boli sme spolu dlho 14 rokov. Prešla som si veľmi ťažkou cestou sama zostala opustená. On si začal nový život taký aký som chcela ja a to nešlo celú dobu rána za ranou zrada čo som sa postupne dozvedala, až na samé dno psychycky som padla. Závislá od toxického vzťahu stále som si priala nech sa vráti, že začneme znova že odpustím a všetko bude.

s

Ale nee.. Doteraz som ale stretla princa z rozprávky čo by ma na rukách nosil doslova. Vzťah som nechcela ale ako máme teda taký relaxačný vzťah, že sa vídame raz za čas, čo je pre mňa celkom prijateľné. Moja mama je toxická celý život ku mne ale nemám nikoho iba ju. Takže za ňou jazdím na Vianoce, ale s tým, že počúvam nadávky urazky. Nič nesmiem. Je ako generál všetko podľa nej zvyky na nič nesmiem siahnuť nič, jednoducho dodržovaz zásady. Všetko jej vadí.

s

Potom prepne a je dobrá ale to je naozaj na chvíľku. Teraz čo spoznala Prince tak si ho obľúbila a keď príde tak sa môže zblázniť kúpila by mu všetko jedlo čo má rád aj pivo na obed. Začala ho uprednostňovať vopred. Vlani pokazila Vianoce ma, že bola tak zla až som to nevydržaka a pohádali sme sa a potom ani nebolo nič. Až na druhý deň kedy prišiel princ. Tento rok sme ich mali mať Ježiška aj so synom tak prišiel chcel babičke pomocou s rezňami a začalo peklo naklepať a pretože to nechcela a on že áno tak mu vlepila facku a on sa urazil a šiel preč. Takže žiadna večera žiadne darčeky pokazila to ..