Ženy si poznajú svojich chlapov veľmi dobre. Dokonca by niektoré možno povedali, že až pridobre. Preto sú si vedomé toho, že  musí byť vždy všetko podľa nich a že práve ich názor je ten najlepší a najsprávnejší. Je ťažké ich od toho nejakým spôsobom odhovoriť. No na druhej strane im musíme aj rozumieť, pretože si práve takýmto spôsobom chcú dokázať, že sú jednoducho mačovia a že ich nikdy nikto nepredčí. My ženy niekedy nad ich egom len krútime hlavou, no potom sa zamyslíme nad tým, že je to vlastne súčasť ich osobnosti a keby to ego nemali, asi by to predsa len neboli oni.

pásek

Občas ich však musíme dostať do obrazu
Niekedy s nimi ale musíme hrať takú hru. Kedy im dáme do hlavy nápad, o ktorom si budú myslieť, že je ich, aj keď v skutočnosti bude váš. Alebo ešte zaujímavejšie, bude od niekoho úplne iného. Verte tomu, že to vám teda poriadne zdvihne adrenalín a je to naozaj veľká sranda. Čo si o tomto zvrate myslíte? Skúsili ste to niekedy alebo si myslíte, že na to nemáte? Máte na to a my vám poradíme, ako na to. Myslite však na to, že náznaky sú pre chlapov úplne zbytočné.

led pás

Na chlapov musíte ísť narovinu a náznaky nepomôžu
O tomto fakte ste sa už určite presvedčili samy na vlastnej koži a dovolíme si tvrdiť, že určite viac ako niekoľko ráz. Takže, keď sa rozhodnete, že chcete vo vašom byte LED pásiky, musíte myslieť na to, že záleží na načasovaní. Načasovanie je skutočne kľúčové, nech sa deje čokoľvek. Takže musíte ísť na to takticky. Nechajte na počítači otvorenú stráku s nimi. Nechajte mu na stole veľmi veľa časopisov, ktoré sa týmito vecam zaoberajú. A uvidíte, že skôr či neskôr príde s tým, že by ste mohli vašu domácnosť obzvláštniť niečím takýmto. Možno si bude myslieť, že je to z jeho hlavy. Vy však budete najlepšie vedieť, odkiaľ ten nápad dostal. V každom prípade, dosiahnete svoje.