Ako môžete rozšíriť byt?

Vždy som si predstavovala, že budem mať obrovský byt, v ktorom sa budem takmer naháňať, taká budem nadšená z toho priestoru. No, ale viete asi, ako to naozaj chodí. Nech sa deje čokoľvek, nie vždy máme to, čo chceme. Ja som jednoducho nemala na to, aby som mala veľký byt. Ale to nevadí. Vedela som, že to budem musieť vymyslieť nejakým iným spôsobom, aby to bolo jednoducho lepšie. Začala som hľadať na internete, ako sa dá jednoducho vylepšiť byt tak, že bude vyzerať väčší a priestrannejší a čudovali by ste sa, koľko jednoduchých tipov nájdete na internete.

prosklená stěa
 
RAZ ZA ČAS SA MUSÍTE POZRIEŤ NA TO, AKO TO IDE
Ľudia často robia to, že sa jednoducho neustále sťažujú a nevedia, čo majú niekde robiť. Jednoducho tvrdia, že všetko je zle a nevedia, čo by mohli urobiť, takže sa proste sťažujú. Rozhodla som sa preto, že ja taká nebudem a že urobím všetko preto, aby to šlo. Keď nemôžem mať veľký byt, urobím všetko preto, aby ten môj malý aspoň veľký vyzeral. Takže som prišla na to, že to najlepšie, čo môžem urobiť, je vložiť do môjho bytu niečo také, čo bude pôsobiť jednoducho úplne úžasne a veľko.

stěny prosklené
 
STAČÍ NIEČO JEDNODUCHÉ A PEKNÉ
Prišla som na to, že to najlepšie, čo sa mi hodí do bytu sú presklene steny. Nielen, že je to moderné, ale je to aj niečo, vďaka čomu sa celý byt pekne prepojil a vyzeral tak, ako keby to bol jeden obrovský priestor. Nie je nič lepšie, ako mať na pohľad veľký byt, ktorý však stačí upratovať len tak málo, ako sa upratuje maličký byt. Takéto optické klamy vyzerajú nielen, že totálne perfektne, ale dobre sa s tým pracuje. A to je niečo úžasné. Som šťastná, že som to takto vymyslela. A možno sa raz dopracujem aj k tomu, že budem mať krásny a veľký byt bez toho, aby som ho potrebovala nejako vylepšiť. Je jasné, že aj toto je predsa len fajn riešenie, keď sa to inak jednoducho nedá.