AB-krtkovanie Nitra to sú profesionálne služby zameriavajúce sa na riešenie akýchkoľvek problémov s vašim potrubím nielen v Nitre a okolí, ale na celom území západného Slovenska. Už sa vám stalo, že sa váš odtok úplne zablokoval? Či už v kuchyni, kúpeľni alebo na záchode? Toto všetko rieši práve krtkovanie Nitra. Akákoľvek blokáda potrubia, akékoľvek poruchy, prasknuté rúry, nič pre AB-krtkovanie nie je novinka, s ktorou by sa počas svojej dlhoročnej praxe ešte nestretli. Pravidelným preventívnym krtkovaním dosiahnete nielen to, že sa potrubia zbavia vznikajúcich nánosov špiny na svojich stenách, taktiež predlžujete životnosť potrubia a tým znižujete riziko komplikácií, ktoré môžu viesť až k trvalému poškodeniu. A to vás vyjde ešte drahšie ako samotná prevencia.

Krtkovanie4

Čistenie už zablokovanej kanalizácie prebieha rôznymi metódami. Môže to byť buď čistenie elektromechanické, vhodné využiť v bytoch a menších priestoroch. Pomocou elektromechanického stroja a rôznych nadstavcov sa usadeniny dokonale odstránia. Tento spôsobom je vysoko šetrný a nedôjde pritom k poškodeniu vášho majetku. Ďalšou možnosťou je vysokotlakové čistenie, kedy sa pomocou tlaku vody špina z kanalizácie účinne vyplaví.

Krtkovanie3

Ak ste spozorovali závady iného charakteru, AB-krtkovanie vám zabezpečí aj trasovanie potrubia alebo tv monitoring. Takto sa odhalia skryté príčiny vašich problémov, ktoré voľným okom nevidíte. Toto a ešte oveľa viac vám poskytne AB-krtkovanie Nitra, jedna z najlacnejších firiem v tejto oblasti na trhu. V čom tkvie ich výhodná cena? Dopravu si totiž vôbec neúčtujú. Zároveň je cena jednotná pre celý západ. Zastihne vás problém s potrubím neskoro v noci? Nevadí. AB-krtkovanie je naporúdzi non-stop. Stačí iba zavolať a objednať si ich služby. Krtkovanie Nitra Ab-krtkovanie.sk je vaša záchrana v stavoch núdze.