Cítite, že v sexuálnej oblasti to u vás dlhodobejšie stagnuje. Nenachádzate dostatočné uspokojenie od partnerky alebo naopak to uspokojenie nedostatočne poskytujete vy. Potrebujete trochu oprášiť vaše libido novými stimulmi. O nevere rozhodnete neuvažujete, avšak plameň vášne vo vašej posteli treba nejakým spôsobom znova rozpáliť. Mnoho mužov by volilo zmenu sexuálnej partnerky alebo by problém riešili návštevou erotických salónov. Pritom tu pravdepodobne je stále veľká šanca, že sa dá váš vzťah osviežiť aj bez jeho úplného rozpadu. Treba len vyhľadať tie správne miesta a správne služby.

Muz

Erotic massage Bratislava tantra je ako sexuálna psychohygiena pre váš vzťah. Na čo vyhadzovať peniaze na drahých psychológov, či partnerských poradcov. Možnože to, čo práve teraz potrebujete, je iba nakopnúť vašu stagnujúcu sexuálnu energiu. Pravdepodobne ste ju nejakým spôsobom zablokovali, nerozvíjali správnym smerom alebo si nesiete určité prekážky vo svojom podvedomí.

Erotic-massage

Zverte sa do rúk profesionálnym erotic massage masérkam. Radi si vypočujú váš životný príbeh a spoločne pomocou presne cielených erotic massage postupov vám pomôžu nielen zabudnúť na problémy, ale aj znova naštartovať sexuálny život. Erotic massage pôsobí na erotogénne zóny, stimuluje ich a vy pocítite vzrušenie, aké ste už dávno nezažili. Masérky vás naučia všetko, čo ste doteraz o erotic massage nevedeli, a tak si ju budete môcť prakticky vyskúšať aj doma. Prekvapte svoju partnerku, ktorá sa pozitívnej zmene zaručene poteší a bude pyšná na to, akého vnímavého a zmyselného muža má doma. Chcete jej urobiť ešte väčšiu radosť? Pozvite ju taktiež do Bratislava tantra centra na párovú erotic massage. Umožnite jej zažiť explóziu emócií, vzrušenia a množstvo nových nevšedných zážitkov. Urobte si z návštevy erotic massage svoj pravidelný rituál, nielen vtedy, keď vám to v posteli začína škrípať.