Ak vás láka s partnerom alebo partnerkou zažiť nový druh intimity a prehĺbenia vášho vzťahu, tak vyskúšajte tantra masáž pre dvoch. Zažijete spolu intenzívne pocity rozkoše a vzrušenia.

AKO MASÁŽ PRE DVOCH FUNGUJE?

Ešte pred dohodnutím termínu u nás v salóne TANTRADIAMOND sa musíte s vaším parterom alebo partnerkou otvorene porozprávať. Skutočne naozaj úprimne, aby nedošlo k sklamaniu, nahnevaniu, prípadne hnevu a napätiu medzi vami. Musíte si určiť hranice, čo je v poriadku, a čo na druhej strane v poriadku nie je. Či budete vyrovnaný a nebude vám prekážať, ak váš partner pri tantra masáži dosiahne orgazmus. Každý má hranice niekde inde a preto je dôležité sa na nič nehrať. Lebo v konečnom dôsledku doplatíte na to len a len vy. Po vzájomnej komunikácií si u nás dohodnete termín, a keď prídete budú vás očakávať naši maséri v príjemnom a uvoľňujúcom prostredí. Na začiatok dostanete čaj a budete si užívať pokojnú atmosféru sprevádzanú pomalou a pokojnou hudbou a nádherne voňajúcimi olejmi. Keď si posadáte nastáva komunikácia medzi vašimi masérmi a vami, kde si určíte vaše hranice a to, čo vám nerobí problém alebo na druhej strane s tým nie ste v stotožnení a v poriadku. Ešte pred samotným začiatkom masáže nastáva napojenie sa na spoločnú energiu a vibrácie. Predsa len nejde o klasickú masáž.

masaz pre dvoch

Ak túžite vašu tantra masáž ukončiť s vašou partnerkou alebo partnerom spolu vášnivým a prehlbujúcim sexom, tak na vaše požiadanie vás maséri nechajú osamote. Alebo na druhej strane, ak túžite po tantrickom orgazme a chcete zažiť tento nový a veľmi príjemný pocit, tak naši maséri vám to splnia. Ak netúžite po orgazme, tak naši maséri vedia rozprúdiť sexuálnu energiu po celom tele, aby ku vyvrcholeniu nedošlo.

masaz pre dvoch

VÝHODY MASÁŽE PRE DVOCH

Tato masáž slúži na prehĺbenie vzájomného vzťahu, na prehĺbenie dôvery vo vašom partnerskom vzťahu. Prinesie vám aj poznanie ohľadne vašej sexuality a otvoríte si tým rôzne obzory. Nové zážitky, ktoré prežívate spolu s partnerom utužia váš vzťah a vy ste vďaka tomu viac otvorení a úprimní voči sebe. Vráti iskru do vášho života a vaše problémy náhle zmiznú. Preto neváhajte a vyskúšajte si masáž pre dvoch na vlastnej koži v našom salóne TANTRADIAMOND.