Upratovanie poprad Upratovanie-grant

Ak ste z Popradu a okolia, oslovte upratovací servis GRANT. Majú výborne zaškolený personál a dlhoročné skúsenosti v obore. Neprekvapí ich hádam už nič a so všetkým si poradia. Ak potrebujete pravidelné upratovanie, alebo jednorazové tiež, zavolajte do firmy a určite sa dohodnete. Radi vám pripravia ponuku, koľko by konkrétne stálo upratovanie vašich priestorov a aké služby by ste v tom presne mali zahrnuté.

Upratovanie je potrebné zabezpečovať všade a vždy. Je súčasťou každej prevádzky, reštaurácie, kancelárie a iných priestorov. Niektoré administratívne budovy majú možno upratovanie v cene nájmu, ale väčšinou sa jedná o upratovanie spoločných priestorov, chodieb, výťahov a podobne. Svoje prenajaté kancelárie si musíme väčšinou upratovať sami. Tu sa hodí určite pomoc, pretože vy máte inej práce predsa dosť.

čistenie skiel

Upratovací servis je praktické riešenie

Objednať si upratovaciu firmu je praktickým riešením pre každého podnikateľa. V bežných upratovacích službách sú zahrnuté upratovacie úkony ako napríklad, vysávanie, umývanie podlahy, vysýpanie smetí a umývanie košov, upratovanie kuchynky, upratovanie sociálnych zariadení, ak ich máte v priestore, dopĺňanie toaletného papiera. Ako bežná práca sa v Grante považuje aj povysávanie stoličiek a utretie a vyleštenie nábytku. Objednať si môžete aj vyčistenie kobercov napríklad, vyčistenie tvrdených podláh, umytie okien a podobne.

upratovací servis

Niekedy možno idete do nových priestorov a dostanete ich aj so zariadením a nábytkom, alebo si nejaký používaný nábytok na začiatok podnikania kúpite. Tu je možno namieste dať si ho vyčistiť. GRANT vie zabezpečiť aj čistenie všetkých čalúnených kusov nábytku. Upratovanie nebolo nikdy tak jednoduché, ako keď si objednáte upratovací servis GRANT na mieru, ktorý vám zabezpečí personál a samozrejme aj prostriedky a príslušenstvo tiež.