Starať sa o vzťah si vyžaduje veľa úsilia zo strany oboch partnerov. Dokonca aj najlepšie vzťahy môžu čeliť hrubej náplasti. Okrem argumentov o malých veciach môžu negatívne návyky znamenať koniec určitých vzťahov. Aj keď sa takéto správanie môže zdať normálne, pretože mnohí ľudia ho zobrazujú, v skutočnosti je toxické a je potrebné ho včas skontrolovať.

láska.jpg

Vždy upozorňujete na chyby
Skontrolujte, či neustále neotravujete svojho partnera, aby nerobil určité veci, alebo niečo, čo sa vám nepáči. Aj keď to ospravedlňujete tým, že hovoríte, že to robíte pre vaše dobro, samotný dôvod je chybný. Ak v sekunde, keď vstúpi do miestnosti, mu musíte povedať, čo urobil zle, je to zvyk, ktorý musíte obmedziť.
Nedocenenosť
Koľkokrát za deň poviete svojmu partnerovi niečo pozitívne a ďakujete mu za čokoľvek – či šiel von, aby urobil niečo, alebo krajšie aspekty jeho povahy, alebo aj keď vás prekvapil darčekom? Ak od vás dostáva málo ocenenia a vďaky, potom je to vec, o ktorú sa treba obávať.
Myslíme len na seba
Byť zameraný na seba je zvyk, ktorý je jedným z najčastejších problémov, ktorým čelia vzťahy. Často prerušujete svojho partnera, keď rozpráva niečo vzrušujúce, aby ste mu povedali, čo ste robili, alebo premýšľate len o svojom rozvrhu pri plánovaní dovoleniek, očakávajúc, že ​​urobí väčšinu úprav? Napravte to.

objetí.jpg

Neustále spochybňovanie
Ak sa partnera neustále pýtate, kde sa nachádza alebo sa pýtate na priateľstvo s inými ženami, či stále porovnávate jeho správanie so svojimi rodinnými príslušníkmi a obviňujete ho z toho, že je proti vám zaujatý, mohlo by ho to od vás odtlačiť.
Riadite jeho čas
Často partneri trávia veľa času spolu, ale to môže viesť k myšlienke, že celý čas je váš. Musí sa obmedziť na stretnutie s priateľmi a kolegami a stráviť menej času doma, pretože by ste mali byť jeho prioritou. Je to myšlienka, ktorú je potrebné prerušiť.