Ak potrebujete zabaliť nejaký tovar, darček alebo zaslať balík poštou, a nechcete sa trápiť zbytočným balením a prelepovaním do kartónových krabíc, mali by ste v tomto prípade staviť na plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk! Obálky z plastu sú vhodné na balenie predmetov či už menších rozmerov, alebo aj väčších, kde vám v tomto prípade poslúžia obálky veľkosti A4. Tieto obálky sú zvnútra vyfarbené v odtieni tmavej farby, čím nedôjde k presvitaniu materiálu uloženého vo vnútri obálky. Navyše naše obálky sú navonok v rôznych farebných prevedeniach, tak že sa dajú ľahko rozlíšiť, poprípade môžete niekoho tým aj potešiť!

biele klasické obálky

Ponúkame obálky vo farebných prevedeniach – ružová, zelená, červená a modrá, ale môžete si vybrať aj z klasických bielych sáčkov. Obálky majú ušká alebo sú vyrobené aj bez ušiek, čo vám umožní ľahšie preniesť zásielku. Ponúkame rôzne veľkostné rozmery obálok – od 175 mm až po 750 mm. Môžete tak zabaliť zásielky rôznych veľkostí a materiálov! Obálky sú vyrobené z plastu a sú vodeodolné, tak že nedôjde k vonkajšiemu poškodeniu zásielky pri preprave, buď vonkajšou manipuláciou alebo poprípade vplyvom poveternostných podmienok (dážď, a pod.). Tieto obálky ponúkajú veľa praktických výhod!

uložené farebné obálky

Ponúkame plastové sáčky v baleniach po 100 kusov so silážami od 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Neváhajte a navštívte náš web 2packsk.sk, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky plastových sáčkov za skvelé ceny! Naše plastové sáčky sú vhodné pre každého, kto uprednostňuje rýchle a efektívne balenie predmetov! Nemusíte sa ničoho obávať! Naše obálky majú zvnútra bezpečnostnú nálepku, tak že zásielku vo vnútri sáčku jednoducho a bezpečne zalepíte! Obálky držia, tak že sa nemusíte obávať, že by došlo k poškodeniu zásielky! Vyberte si z kvalitnej a pestrej ponuky plastových sáčkov za skvelé ceny! Len u nás!