Ich široké využitie sa im nedá uprieť, možnosť kvalitne osvetliť všetky interiérové a exteriérové priestory im zabezpečili maximálny rozsah využitia a spolu s obrovskou úsporou elektrickej energie pri všetkých druhoch LED svietidiel im zabezpečilo ich prvenstvo a obľúbenosť v priemyselnej sfére ale aj v domácnostiach. Využívate ich radi a využívate ich často aj preto, že sa s jednotlivými typmi dá vytvoriť aj zaujímavé neštandardné LED podsvietenie, ktoré vyčaruje v miestnosti nezvyčajnú a príjemnú atmosféru.

LED pásik biela farba

Na tento účel sú ako stvorené LED pásiky 5M – jeden z najzaujímavejších typov LED osvetlenia vôbec. Prečo? Pretože sa s nimi dá vyhrať aj na miestach, kde by sa iný typ osvetlenia nezmestil, no Vy by ste chceli mať konkrétny priestor nejakým spôsobom osvetlený. LED pásiky sa dajú využívať veľmi individuálnym spôsobom tak, aby si vedel každý zostaviť osvetlenie podľa svojich vlastných požiadaviek a predstáv. Ich využitie je skutočne rôznorodé – ako podsvietenie nábytku v obývačke, kde vytvorí tlmenú a veľmi intímnu atmosféru, podsvietenie kuchynskej linky či skrinky so zrkadlom v kúpeľni, no rovnako aj na schodoch či v šatníkoch, miest s využitím LED pásikov je nespočetné množstvo, zmestia sa skutočne všade. Manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá a bez problémov ju každý zvládne sám – LED pásiky sa upevňujú pomocou obojstrannej pásky na ich zadnej strane. Spomenieme ešte jeden benefit a to možnosť ovládania svetla LED pásikov pomocou diaľkového ovládača, takže ich rovnako môžete ovládať aj na diaľku z pohodlia Vášho miesta na ktorom relaxujete.

LED pásik farebný

V našej ponuke nájdete rôzne typy LED pásikov 12V ale aj 24V vo všetkých farbách bielej, ak si želáte plynulý prechod farebnosti a neviete sa rozhodnúť ktorá farba Vám sadne najviac, môžete zvoliť LED Dual-White, ktorým si zabezpečíte plynulý prechod všetkých farieb bieleho svetla. Vyčarujte si doma atmosféru, ktorá sa s inými typmi svietidiel vytvoriť nedá a vyskúšajte jedinečné podsvietenie LED pásikov, sami uvidíte, že hrať sa so svetlom je skutočne možné.