Každé dievča, ktoré zaujíma jej vzhľad, zaujíma sa tiež aj o módne trendy v pedikúre. V nadchádzajúcom roku 2018 je dôležité chodiť s jednoduchými, ale štýlovými nechtami. Ak chcete vykonať tieto techniky, nie je potrebné kontaktovať špecialistu, pretože ak máte k dispozícii určitý súbor materiálov, môžete si sami ľahko vytvoriť efektívny dizajn.

pedikůra

Pedikúrový gél so shell lakom
Módne nápady pedikúry 2018 – jas a presnosť. Aby ste mali na nechtoch bohatú farbu a žiarivosť, mali by ste si vybrať odolný a bezpečný šelak. To ušetrí krásu pedikúry na dlhú dobu s minimálnymi časovými nákladmi. Počas všetkých ročných období sú dôležité jednotónové možnosti. Pomocou niekoľkých odtieňov môžete vytvoriť štýlový prechod.

nohy

· V tomto roku sú hladké prechody populárne ale bez jasných hraníc spojenia farieb.
· Pastelové odtiene nevychádzali z módy. Pedikúra, vykonaná v jemných tónoch, vyzerá neuveriteľne elegantne a jemne.
· Čiernobiele nechty sú skvelou voľbou pre módnych šampiónov, ktorí majú radi pozornosť. Ku klasickým striktným farbám môžete pridať trochu dekorácie, napríklad korálky, kamienky.
· Stojí za zmienku, že počet dekoratívnych prvkov v pedikúre by mal byť mierny. Stačí zdobiť niekoľko nechtov, aby vaše prsty vyzerali pôsobivo a nie gýčovo a lacno.
· Jedna z najaktuálnejších kresieb pre nechty v nasledujúcom roku je geometrická.
· Všetky druhy kruhov, pruhov, trojuholníkov, bodiek a vlnitých čiar môžu byť vytvorené pomocou štetca, bodiek, pečiatok.

lak

Farby a nákresy dizajnu pedikúry nechtov
Pedikúrové trendy z roku 2018 sú založené na prirodzenosti a jednoduchosti. Preto sú dôležité odtiene modrej, šedej, červenej, hnedej a čiernej farby. Okrem toho pastelová škála a kovové tóny nevychádzali z módy. Jednotné sfarbenie je vhodné pre každého. Rastlinná tlač nestráca svoj význam. Môžete zobraziť na nechty listy, vetvičky, bobule. Teraz je v predaji veľa samolepiek, vďaka čomu sa pedikúra vykonáva v priebehu niekoľkých minút.