Brilantný herci na svetovom nebi, ktorí nás zaujali nielen hereckým majstrovstvom, ale aj nádherným belasým pohľadom :

modré oči

  • Terence Hill

Mimoriadny herec s mimoriadnym modrým zrakom. Kto by ho nepoznal. Kto by nepoznal jeho komédie ? Kto by už len nepoznal partnera Spencera. Pamätáte na film Keď sa nahneváme, budeme zlí ?

  • Robert Redford

Popredný americký herec a režisér. Ženy ho milovali vo všetkých filmoch, v ktorých hral. Poznáme určite jeho filmy: Bosé nohy v parku, Tri dni Kondora, Zaklínač koní. Niet pre mňa šarmantnejšieho muža

  • Talian Alain Delon

Lámač ženských sŕdc  iste nielen na filmovom plátne. Očaril nás vo filmoch Čierny tulipán , Borsalino, Smrť darebáka a v desiatkach iných

  • Franco Nero

Muž s najkrajším pohľadom. Vymenuvávať jeho filmy by bol nekonečný príbeh. Stačí jeden za všetky Biely tesák-

  • Paul Newman

Kto by na neho mohol zabudnúť. Frajer Luke, Hazardný hráč , Podraz. Navždy si ho budeme pamätať .

  • Ilja Prachar

Celá rodina tohto hereckého rodu je krásne modrooká.

  • Pavol Bruchala

Slovenský moderátor s prenikavým modrým pohľadom
Je zvláštne, že si práve slovenského herca s mimoriadne modrým pohľadom neviem vybaviť. Vy možno áno.
Iste si ich nepamätáme iba pre ich modré oči. Niekto miluje hercov podľa výzoru, niekto podľa roly, ktorú stvárnia. Sú to ale všetci ľudia ako my. Ľudia z mäsa a kostí . Iba my si z nich vytvárame idolov a nesieme ich na piedestál našich snov.
Pozrime sa aj na mužov okolo nás. Učiteľov, lekárov, vedcov. Toto sú skutočné celebrity, kde farba očí nie je prioritou, kde bystrý um im dáva čaro o ktorom mnohí herci ani len možno nesnívali.

oko

 Vážme si tých svojich vedľa seba, tých svojich mužov, nech už majú oči akékoľvek- hnedé, zelené, šedé. Hlavne, že sa tie oči pozerajú s láskou a citom práve na nás. Je to ten najkrajší pohľad  na celom svete.