Dnešné osvetlenie má už inú podobu, než na akú sme boli zvyklí. Nájdeme rôzne zaujímavé formy, akými si môžeme osvetliť a zároveň zdekorovať domácnosť, určitú miestnosť, či dokona aj exteriér. A to mám na mysli nové produkty týkajúce sa osvetlenia, ktoré nám dávajú možnosť kreativity, ako napríklad tieto-

modrá žárovka

Po kliknutí na odkaz už asi viete, o čom je reč.
Takýchto zaujímavých a nových produktov LED poznáme viac, no práve pásiky RGB sú vhodné v prípade, kedy hľadáte niečo šikovné, finančne nenáročné, no pritom „cool“ a kreatívne.

Ako už tušíte, jedná sa o samolepiace pásiky disponujúce novými diódami LED. Nejde však o hociaké „nudné“ osvetlenie. Prívlastok a skratka RGB značí, že sa jedná o osvetlenie s funkciami troch rôznych farieb. Presnejšie sa naskytuje výber medzi červenou, zelenou a modrou farbou. Zakúpite si pásiky s diódami, ktoré však nemajú možnosť jednej farby osvetlenia, ale viacero. Máte možnosť zvoliť si a nastaviť farbu osvetlenia a to dokonca pomocou diaľkového ovládača a v tom spočíva tá kreativita. Kombinácia nastavenia farieb, ale i samotné miesto nalepenia pásikov je iba na Vás. Pokiaľ sa radi hráte s dekoráciou izieb, či chcete zaujať návštevu moderným a štýlovým osvetlením, tieto pásiky Vás zrejme zaujmú.

žárovka zelená

Ak sa teda pohráte s nastavením a voľbou farieb, finálny efekt ukáže skvele a štýlovo. Navyše toto osvetlenie vytvorí zdanie celkového štýlového a moderného bývania. Spestrí Vám návštevu, ale i Váš osobný pocit z miestností. Takéto osvetlenie má pozitíny efekt na vnímanie a psychiku človeka. Nabudí vo Vás pocit zábavy, ale i určitého luxusu a možno i šťastia. Tento typ osvetelenia sa takisto používa i v prípade, kedy chcú predajci upozorniť na konkrétny tovar. Asi by ste neverili, čo také osvetlenie dokáže spraviť s vnímaním a citom ľudí.