Mňa vie napríklad skutočne vytočiť do nepríčetnosti, keď prídem domov, zapnem svetlo a začne blikať. Len tak, samo od seba. Ako keby som minulý týždeň nekupovala čisto novú žiarovku. Naozaj ma to vie nahnevať. Ľahnem si do postele s tým, že si idem prečítať perfektnú knižku. Bum. Lampa nesvieti. Alebo lepšie povedané, svieti, lenže pri takomto svetle môžem ísť na druhý deň rovno ku očnej. Pretože moje oči toto budú trpieť len naozaj veľmi ťažko. Preto som si povedala, že končím. Končím s obyčajnými žiarovkami. Mojím riešením bude led svetlo https://www.ledprodukt.sk/.

světla v pozadí

Dovtedy som naň počula len samé chvály, takže som chcela vyskúšať, o čo vlastne ide, aby som to potom poprípade mohla poriadne skritizovať. Bola som neoblomná, takže som vedela, že toto bude tvrdý test. Ak ním neprejde, skončila som so svetlami a budem svietiť už len sviečkami. Ich plameň je aspoň upokojujúci, na rozdiel od blikajúcich žiaroviek. Kúpila som si teda led žiarovky, led reflektor do exteriéru a taktiež aj led pás, pretože som chcela vedieť, čo s tým všetci poslednú dobu majú. Všetko som to doma zapojila a netrpezlivo som čakala, kedy príde tma. Vedela som, že je to buď toto, alebo nič.

led růžový pásek

Bola som taká nadšená, až som úplne zabudla na to, že by som mala byť skôr sklamaná, keďže som sa nemohla pustiť do kritizovania. Žiarovky svietia naplno hneď, keď ich zapnem. Reflektor mi osvetľuje celý dvor. Nikde nič nebliká, všetko svieti naplno. A led pás? Neviem si predstaviť, ako som doteraz mohla žiť bez neho. Veď je to niečo neuveriteľné, ako môže taká obyčajná vec urobiť s domovom samé divy. Najviac sa mi páči to, že môžem meniť intenzitu, ale aj farbu osvetlenia. Takýmto spôsobom podľa farby osvetlenia môj muž vždy vie, akú mám náladu. A podľa toho sa aj správa. Je to vážne veľmi výhodné.