Nezáleží na tom či máte sklad malý, alebo ide naopak o obrovské skladové priestory či veľkú výrobnú halu. Rovnako ako v malých skladových priestoroch je treba poriadne uvažovať nad ukladaním zásob, aj vo veľkých skladoch sa veci nemôžu ukladať len tak hocijak bez rozmýšľania. To, že má sklad obrovské priestory a rozsiahlu plochu ešte neznamená, že ho nutne celý zbytočne zapratať. V akomkoľvek sklade, prípadne v iných priestoroch, kde sa skladujú výrobky, je nevyhnutné uvažovať a myslieť logicky a zároveň aj prakticky, aby boli všetky zásoby, tovar alebo produkty uskladnené rozumne.

nastohované prepravky

Čo to však znamená rozumne? Jednoducho by sa malo všetko pekne rozdeliť tak, aby to nezaberalo príliš veľa miesta a dalo sa k jednotlivým druhom zásob ľahko dostať a ešte ľahšie sa v nich vyznať. Mnoho odvetví vyžaduje naozaj rýchlu orientáciu v sklade, pretože je potrebné expresne dopĺňať zásoby do maloobchodných predajní či iným odberateľom. Ako sa však dá ušetriť priestor, keď máte rozsiahle množstvo rozličných druhov tovaru alebo výrobkov?

debnička s ovocím

Pomôžu vám skladacie bedničky Schoeller Allibert, ktoré predstavujú jednoduchý, ale veľmi užitočný systém prepraviek a prepravných riešení pre rôzne odvetvia. Odolný plastový materiál, ktorý je mimochodom z recyklovateľného plastu, sa skvele dopĺňa s ďalšími praktickými vlastnosťami debničiek, ako je možnosť ich skladania a stohovania. Tieto vlastnosti zabezpečujú šetrenie v inom prípade zbytočne zaprataného miesta, pretože plne naložené prepravky sa dajú na seba nastohovať. Opačný prípad sú zase prázdne vyložené debničky, ktoré viete následne úplne zložiť a zabratého priestoru bude tým pádom ešte menej. Netreba zabudnúť ani na pozitívnu informáciu ohľadom recyklácie a možnosť vratných prepraviek, takže plastom sa neplytvá a kusy, ktoré sa už nedajú ďalej používať sa využijú pri výrobe nových.