Máte pocit, že to s vami celkom nejako upadá dole vodou, že vaša erekcia je síce stabilná a postaví sa vám, ale máte pocit, že stojí príliš krátko. Kratšie ako ste boli voľakedy zvyknutý. Vtedy vydržal stáť aj celé hodiny a vy ste si mohli užívať, čo to dá. Našťastie existujú rôzne tipy ako predĺžiť erekciu. Záleží od dôvodov, pre ktoré by sa vám mohol po chvíľke scvrkávať.

portrait-4644649_1920

Čo vy na to?

Niekedy sa môže stať, že pri používaní kondómu muž nemá až takú dobrú erekciu, pretože necíti naplno, aká ste nažhavená alebo vlhká. Jednoducho sa cíti skôr ako uväznený v nejakom návleku, ktorý ho možno aj tlačí a preto sa môže stať, že nevydrží toľko, koľko by ste si predstavovali.

Niekedy môže za krátku erekciu aj spôsob života, ktorý vedieš. Taký zničujúci životný štýl, ktorý je nezdravý pôsobí nielen na tvoju váhu a výdrž, ale aj na niečo také jemné ako je penis a dĺžka jeho erekcie. Zdravý životný štýl podporuje tvoje celkové zdravie a preto sa odporúča zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, aby si nemal problémy aj v tomto smere.

Duševné zdravie a pohoda je veľmi dôležité pri rôznych činnostiach a týka sa to, samozrejme, aj sexu. Nie je nič horšie ako keď sa nemôžeš sústrediť na samotný akt a potom to jednoducho už nejde ďalej, lebo ti padne. Odviaž sa a uvoľni.

Ak užívaš niektoré lieky, tak si dobre pozri ich nežiaduce účinky. Niektoré sú totiž také, že znižujú schopnosť toho, aby tvoja erekcia vydržala dlhšie. Ty za to nemôžeš, tak to prediskutuj s lekárom.

guy-548942_1920

Niektoré ochorenia, aj keď len začínajú, sa môžu prejavovať aj týmto spôsobom. Jednoznačne to nepodceňuj a rieš to. Takisto môže byť na chybe aj tvoj hormonálny profil a jeho nerovnováha. To sú veci, ktoré si doma neodsleduješ a tak hybaj k doktorovi, nech ti pomôže s tvojím problémom. Čím skôr to začneš riešiť, tým skôr to bude vyriešené.