Sú veci, o ktorých sa verejne moc nehovorí a témy, ktorým sa verejne nevenuje pozornosť. Hoci sa o nich zvykneme rozprávať iba so svojim najlepšími priateľmi a so svojim partnerom.

  • Reč je o sexe, ktorý je stále akoby tabu ako aj to, kedy, kde, s kým a ako ho praktizujeme.

A nie každý ho praktizuje so svojim partnerom/kou. Pretože nie každý partnera má. Nie je tajomstvom, že pre nemálo ľudí predstavujú ich sexuálny život sex privaty. Takmer každé mesto, alebo konkrétne každé väčšie mesto a jeho okres má nejaký. A to nemusíme vravieť len o akýchsi očividných nočných sex kluboch, ale aj o privátoch v pravom zmysle slova- o klasických bytových priestoroch, ktoré majú v prenájme sex spoločníčky, ktoré inzerujú svoje erotické služby a ponuky sexu zafo.

Nahá žena, čítane, umenie

A kdeže ich inzerujú?

V súčasnosti najčastejšie na internete, pretože papierové noviny sú už zastaranou reklamnou formou, no a v rozhlase alebo v komerčnom priestore v TV by to zrejme vyzeralo trochu divne a mohlo by to niekoho pobúriť.

Na internete a na nejakej konkrétnej webovej stránke to však pobúri málokoho. Z prostého dôvodu- stránku ako privatportal (.sk) skrátka navštevujú väčšinou tí, ktorí ju navštíviť chcú a teda o tu propagované inzeráty majú záujem, minimálne sú aspoň na danú ponuku zvedaví.

Erotika, blond modelka

A pre takýchto záujemcov je to potom aj prehľadnejšie. Nemusia hľadať nočné sex kluby v mestách či dokonca vybuchovať náhodným ľuďom na dvere, či náhodou neponúkajú sex zafo.

Všetko prehľadne nájdu na jednej stránke. Bohatú ponuku spoločníčok na sex. Samozrejme takých, ktoré tu svoje ponuky inzerujú dobrovoľne. S cieľom privyrobiť si, ale v nemálo prípadoch tiež s cieľom si popritom aj užiť a zažiť niečo vzrušujúce, atraktívne, no pritom intímne s niekým novým.

  • Tieto ponuky sa pritom dajú prehľadne „filtrovať“, to jest zoznam sa dá zúžiť napríklad na spoločníčky z konkrétneho mesta, či na tie inzerujúce nejakú konkrétnu sex praktiku.