Na rozdiel od klasických masáží poznáme tie, ktorých súčasťou je napríklad úplná nahota oboch zúčastnených a dotyky, ktoré nevynechávajú ani intímne partie nášho tela. Už preto pravdepodobne viete, že dostupné sú takisto eroticke masaže https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze.Muž a žena
Spravidla ich vykonávajú atraktívne masérky ženského pohlavia, avšak niektoré z týchto služieb navštevujú aj ženy a vtedy je zasa naopak vítaná prítomnosť maséra. V oboch prípadoch je však na mieste diskrétny prístup a postupné vtiahnutie do deja, ktorého súčasťou je funkčné uvoľnenie napätia a plnohodnotný relax. Niektoré praktiky sa v realite uvoľnením erotických blokov zaoberajú možno len okrajovo, zatiaľ čo iné masérky im naopak venujú naozaj dostatočnú pozornosť. V nejednom prípade si ale mieru intímnosti dokáže regulovať sám zákazník.
Atraktívne druhy erotických masáží poskytujú buď špeciálne tantrické salóny alebo tiež ponuky erotických privátov.
V prípade záujmu o konkrétny druh služieb je ale možné navštíviť takisto profesionálnu masérku, čo má za sebou školenie a zodpovedajúce certifikáty a každý dotyk je pre ňu umením. A o to pri týchto technikách ide, zmyselný musí byť každý dotyk v podobe, ako keby mal každý z nich svoj opodstatnený význam. Úlohu na celkovom pôžitku, atmosfére a účinky zohráva aj prostredie, ktoré by malo byť pokojné, čisté a hygienické.Mystická žena
A tu sa dostávajú na rad tantrické salóny, ktorých zásadou sú harmonické miestnosti a nechýba ani úvodná kúpeľ pre zákazníka. Nasleduje úvodný rituál namaste, čo postupne vtiahne záujemcu do deja. V pozadí hrá tantrická hudba a pripravené je to najvhodnejšie prostredie.
Pikantnejší zážitok však predstavujú služby poskytujúce tkzv nuru masáže, čo sú typické ešte vyšším stupňom erotiky ako v prípade klasickej tantry. K ich praktizovaniu totiž osoba nepouzžva len senzuálne dotyky svojich rúk, ale svoje celé telo. A obaja zúčastnení sú pri tejto technike donaha, pričom sa používa špeciálny kĺzavý gél.