Niekde som počula, že erotické služby privatportal.sk nie sú nič pre ženy. Viete, čo si myslím ja? Je úplnejedno, čo máte medzi nohami, no kvalitné erotické služby ocení proste každý z vás. OK, asi je potrebné trošku spomaliť a vysvetliť pointu týchto riadkov… tak teda, poďme na to.
Dievča v bielej košieľke s odhaleným poprsím

Erotické služby nie len pre zúfalcov

Som žena, ktorá nie je úplne na zahodenie. Nemám a nikdy som ani nemala núdzu o mužskú pozornosť. Dobre zarábam, mám vlastný byt, veľa známych, koníčky. Niekto by povedal, že si žijem taký dokonalý životík. Netvrdím, že nie, no rutina dostihne jedného dňa každého. Jedna vec je rutina, druhá zas to, keď nemáte „ po ruke“ partnera alebo partnerku, s ktorými by ste sa mohli oddávať sladkým erotickým pôžitkom. Hovorím vám, človeku to začne po chvíľke chýbať, no a to mu zas začne poriadne liezť na hlavu.

Erotické služby jednej krásnej slečny, a to i napriek tomu, že som heterosexuálne orientovaný občan, som využil asi nejaké dva roky dozadu. Dostala som sa k tomu celkom zvláštnym spôsobom. Natrafila som na jedného pána, ktorý potreboval vypracovať texty na jeho web s erotickým obsahom. Navrhol mi však, či by som sa neuspokojila aj s výmenným obchodom v podobe využitia služieb niektorej z „jeho slečien“. Uznávam, zo začiatku som bola viac zaskočená, no po krátkom uvažovaní som si uvedomila, že to nemusí byť až tak zlý nápad. Koniec koncov, nebola som zadaná, tak prečo si neužiť nejaké to dobrodružstvo, nie?Nahá žena nohou prikríva dreveného panáčika

OK, vráťme sa k téme. Témou je to, že ak vám v živote chýba sex alebo vzrušenie ako také, vyskúšajte to. Nájdite si nejaký slušný podnik, slušnú slečnu alebo pána a proste si to užite. Hovorím vám, stojí to za to. Takýto sex síce nie je o láske, no to vzrušenie a tá nálož erotiky je niečo, čo s „normálnym“ sexuálnym partnerom proste nikdy nezažijete. Prečo? Pretože pri sexe, ktorý máte s niekým z lásky alebo preto, lebo sa poznáte v bare a hormóny proste prehovoria za vás, vždy do istej miery riešite aj citovú stránku. Pri sexe, za ktorý si zaplatíte, si proste len neviazane užívate, a to je to, čo stojí za to!!!