Senzualna masaz nie je síce žiadna vec, na ktorú by ste potrebovali absolvovať tri vysoké školy, no nejaké tie základy by ste na začiatok mali ovládať. Keď sme sa do takejto masáže po prvýkrát pustili s mojim partnerom, bolo to skôr na smiech ako nejaký šialene erotický zážitok. Začali sme s masírovaním. Po chvíľke sme sa však začali venovať úplne iným veciam, no keď sme si v polovici sexu spomenuli na to, že sme sa vlastne chceli masírovať, tak sme všetko prerušili a pokračovali. Čo vám budem hovoriť, neskončilo sa to vôbec podľa našich očakávaní a predstáv. Aby ste sa podobným omylom vyhli vy, prečítajte si nejaké tie základy, na ktoré netreba za žiadnych okolností zabúdať popri prvej, no ani pri ďalších senzuálnych masážach.

Zapálené sviečky v tme

  • Na začiatku masáže sa musíte naladiť. Na tento účel je najlepší spoločný kúpeľ, príjemná hudba a taktiež vône. Za mňa vám môžem poradiť jednoznačne vôňu ylang ylang, ktorá je silným afrodiziakom. Ak by na vás nemala nejaké extra afrodiziakálne účinky, tak vysúšajte aj iné vône. Ja som afrodiziakám niekedy taktiež úplne neverila, no napríklad práve ylang ylang sa ukázala ako veľmi účinná.

Ružové oblaky na oblohe

  • Keď sa začnete masírovať, prosím vás pekne, nevrhnite sa hneď na to, čo je na masáži na prvý pohľad najerotickejšie. Inak povedané, choďte na to pomaličky a postupne. užívajte si každá jeden dotyk, proste sa oddávajte tým drobným drobnostiam, ktoré prežívate napríklad pri masáži stehien alebo ramien.
  • Nezabudnite na kvalitný masážny olej, ktorý musí mať taktiež príjemnú vôňu. Ešte k tým vôňam…nesnažte sa za každú cenu používať len tie, ktoré by mali účinkovať ako afrodiziaká. Používajte také, ktoré sú príjemné pre vás.
  • Počas masáže, lepšie povedané na jej konci, by ste si mali užiť orgazmus. Tým chcem povedať to, že nezadržiavajte svoje… pocity. Sex po masáži je síce fajn, no uvidíte sami, že samotná senzuálna masáž vám sex nahradí absolútne plnohodnotne.

Mesiac v rôznych štádiách