Športom sa, prirodzene, socializujete. Najmä ak chodíte do fitka alebo na skupinové športy. Je jedno, koľko máte rokov. Okrem krásneho tela, dobrej nálady a zdravia si so sebou viete odniesť aj nové priateľstvá alebo lásku! Ako na to?
Nebuďte príliš dotieraví. No ak vás niekto zaujme, prihovorte sa mu/jej. Ak chodíte do fitka a ste skúsenejší, môžete opačnému pohlaviu navrhnúť pomoc. Určite sa však nevnucujte, ak vás odmietne. Niektorí ľudia skrátka radi cvičia sami a nechcú, aby im pritom niekto pomáhal. No ak vám ten človek dovolí, aby ste mu napríklad ukázali nové cviky či správnu techniku, len smelo do toho! Navyše dnes je už moderné mať tzv. sparing partnera. Čiže niekoho, kto s vami bude cvičiť a zároveň zdieľať všetky jeho úspechy či neúspechy.hory žena lyžovanie.jpg
Ak ste hanblivý, skúste napísať inzerát na internetovú zoznamku. Nemusíte tam hneď písať, že si hľadáte lásku. Stačí, že hľadáte niekoho, kto by s vami pravidelne chodil bicyklovať, korčuľovať či navštívil s vami fitnescentrum.
Ak neradi spoznávate takto ľudí, oslovte vašich priateľov či známych. Nikdy neviete, či niektorí z vašich bratrancov odrazu neprinesie aj nežnejšie pohlavie, o ktorom ste doteraz nepočuli, nieto ho ešte videli. Zoznamovať sa skrátka treba v každom veku, no netreba to príliš siliť. Všetko pôjde ľahšie, ak budete robiť to, čo vás baví. Ak nemáte vzťah k badmintonu, zbytočne sa na ten kurz prihlásite. Čo tak radšej skúsiť lezecký kurz? Áno milí muži, chodia tam aj ženy! Stačí byť len trošku komunikatívnejší a hlavne milý s úsmevom na tvári!snowboard sneh dievča.jpg
Nezabúdajte, že láska vždy prichádza vtedy, keď ju najmenej čakáte. Tak len smelo do toho. Pozrite si ponuku kurzov a začnite niečo robiť. Okrem krásne tela sa možno ani nezadáte, a už budete chodiť domov za ruku s nádhernou ženou, alebo vy, milí dámy, s milým pánom. A to predsa nie je na škodu, že?