Ženská móda je nesmierne pestrá. Niektoré dámy, preto vo svojom šatníku zabudli držať klasické tričká. Hovoríme o obyčajnom tričku s krátkym rukávom. Nahradili ich blúzky, rôzne topy nepravidelných tvarov, alebo populárne tuniky. Také tričko, by ale mala mať vo svojej skrini každá žena.

halena

Aj keď takéto tričká na prvý pohľad môžu pôsobiť ako úbor na telesnú výchovu, dnes patria k TOP módnym kúskom. Platí pravidlo, že čím voľnejšie a väčšie, tým lepšie. ležérny štýl obliekania sa dnes jednoducho nosí. Takéto tričko môžete nosiť k nohaviciam, no pokojne aj k sukni. Tejto kombinácie sa nemusíte vôbec báť. Môžete si ho zasunúť do spodnej časti odevu, alebo ho nechať voľne visieť. Tričká sa hodia do elegantných, športových aj bláznivých outfitov.

Kedy zastrčiť a kedy nie?

Pri tričkách platí jedna zásada. Ak si k nemu oblečiete voľnejšie nohavice, musí byť jednoznačne zasunuté v nich. To isté platí aj o všetkých typoch sukní. Tričko môžete nechať voľne visieť iba vtedy, ak si oblečiete obopnuté nohavice, teda napríklad legíny alebo knap rifle.

tričko bíké

Vzorované aj čisté

Vybrať si môžete tričká bez potlače, alebo s ňou a samozrejme aj tie vzorované. Výber je iba na vašom vkuse. Pri tričkách s výrazným vzorom, či obrázkom, sa snažte kombinovať oblečenie, doplnky a šperky, ktoré sú menej výrazné. Odvážnejšie kombinácie sú vhodné iba pre tých, ktorí sa v tejto téme ako tak orientujú.
Pri tričkách, ktoré na sebe nemajú žiadne vzory nezabudnite na výrazný náhrdelník, alebo šatku. Bez nich by totiž mohli pôsobiť fádne. Druhou možnosťou sú výrazné nohavice, alebo sukňa.

Záchrana pre plnšie dámy

Ak máte nejaké to kilečko navyše, tričká klasického strihu dokážu s vašou postavou urobiť hotové zázraky. Voľný strih zakryje presne to, čo potrebujete a naopak odkryje to pekné. Hovoríme o rukách, alebo prsiach.