Povieme si, prečo by si niekto chcel dať modrú strechu? Chce na seba upútať pozornosť alebo sa mu len páčia nevšedné a zaujímavé veci? Alebo je to architekt, ktorý sa vyžíva v tom, že si naprojektuje a postaví ten najlepší dom na svete? A možno je modrá krytina najlacnejšia oproti ostatným. Ktovie.. No a možno práve pre túto významnosť alebo neobyčajnosť dostala svoje meno webová stránka modrastrecha.sk. Alebo je to pre jej spolupatričnosť s webovou stránkou modrykonik.sk. Patria pod jednu rodinu.

barák.jpg

Čo by sme si mohli povedať o tejto stránke?

  • Ak plánujete stavať, kúpiť, prerábať dom alebo byt, tak vám môže byť nápomocná. Tak ako podobné formáty rodiny modrého koníka tak aj tu sa nachádza bazár, kde ponúkajú predajcovia svoje nevyužité, nepoškodené a prepotrebné veci. Nachádzajú sa tu aj, samozrejme, odborníci na predaj, čiže reálni predajcovia, ktorí ponúkajú čisto nové veci za výhodné ceny. Ak máte niečo navyše, predávať môžete aj vy.
  • No bazárom sa to zďaleka nekončí. V diskusiách alebo otázkach sa môžete podeliť so svojimi obavami alebo problémami a prípadne požiadať o nejaký návrh riešenia. Keď sa na jeden problém pozriete z rôznych uhlov alebo porozmýšľa viac hláv môžete dosiahnuť lepší výsledok ako keby ste nad tým dumali vy deň a noc a aj tak na nič podstatné neprídete.
  • Ďalej si môžete pozrieť fotoalbumy ostatných nádejných staviteľov, prerábateľov alebo kupovateľov bytov, či domov. Môžete nadobudnúť novú inšpiráciu pri pohľade na iné rôzne obývačky, spálne, či kuchyne. Nové kontakty na dodávateľov nábytku, kuchynských liniek sa nikdy neziskavali jednoduchšie ako keď si napíšete na túto stránku. Má celkom dosť aktívnych používateľov a radi vám poradia pri každom probléme.

střecha.png
Myslím si, že táto stránka nájde pochopenie u všetkých ľudí, pretože každý z nás minimálne raz v živote zažije takú situáciu, že rieši svoje aktuálne alebo budúce bývanie. Málokto je taký, že má doživotne otázku bývania vyriešenú.