Hĺbkový kondicionér: Silná vrstva kokosového oleja, ponechaná na vlasoch niekoľko hodín po sprche, premení suché a poškodené vlasy na vláčne a jemné. Dajte olej priamo na korene vlasov, aby ste upokojili svrbenie a pomohli stimulovať rast vlasov. Ponechať by ste si ho mali približne 30 minút, aby sa účinky dostavili. Stačí jedenkrát týždenne, prípadne podľa potreby aj dvakrát. Dávajte si však pozor, netreba to preháňať, aby vaše vlasy neostali zbytočne mastné!kokové mléko.jpg
Pokiaľ ide o vaše telo, kde je koncentrácia olejových žliaz v porovnaní s vašou tvárou menej intenzívna, kokosový olej sa lepšie hodí ako zvlhčovač tela. Vymeňte teda telové mlieko za tento skvelý produkt a uvidíte výsledky.
Telový peeling: Odporúčame kombinovať rovnaké diely hnedého cukru a kokosového oleja. Ahoj, hladká pokožka! Krém na kutikuly: Votrite olej do kutikuly, aby ste zabránili vyschnutiu.
Krém na nohy: Choďte preč, prasknuté podpätky! Nohy by ste si mali namáčať v kokosovom oleji a pošúchali si ich, aby sa skutočne vyliečili tieto suché oblasti. Nohy budete mať tak zamatovo jemné a hebké!
Skúste kokosový olej použiť ako prírodný balzam na pery. Najmä, ak ich máte popraskané a suché, pomocou tohto skvelého produktu a jeho účinkom sa váš problém časom úplne stratí. Navyše skvelé chutí a vonia, takže je to len plus pre vás!kokosový olej.jpg
Navyše tento zázrak môžete použiť aj do jedál. Pôsobí výživne, zdravo a podarí sa vám vďaka nemu aj schudnúť. Pre tých, ktorí sú zástancami vegánstva a vegetariánstva, či skrátka nechcú, aby sa ďalej vo veľkom množstve používal palmový, slnečnicový či iný olej, tak toto je skvelá a úžasná alternatíva na pečenie a varenie. Náš tip: na internete je dnes dostatok chutných a jednoduchých receptov s použitím kokosového oleja.
Takže šup do obchodov, vyberte si ten správny polej pre vás a doprajte si dnes horúci kúpeľ s použitím kokosu!