Hľadáte moderný a zajímavý doplnok? Skúste dvere zo skla!

Pokiaľ hľadáte zaujímavý, inovatívny, moderný, v neposlednom rade praktický a bezpečný doplnok pre vaše bývanie, odporučil by som vám sklenene dvere.
Prečo práve tento typ doplnku?

skleněné pozadí

Odpoveď je prakticky jasná, pretože ním vyriešite hneď niekoľko otázok a problémov naraz. Tento moderný typ dverí totiž neslúži už iba ako zaužívaná typická predstava dverí, ale pritom zároveň ponúka viacero praktických, pre dnešnú dobu kompatibilných riešení a predovšetkým je skvelým dizajnovým doplnkom, ktorý obohatí vaše celé bývanie či pracovisko. Pri voľbe posuvných dverí navyše výrazným spôsobom ušetríte priestor, respektíve voľné miesto, ktoré bude pohodlné k pohybu, poprípade poslúži ako voľný priestor k ďalším nápaditým predmetom.

Sklenený dizajn umožňuje prístup svetla do konkrétnej izby, opticky zväčšuje priestor a viditeľným, no pritom elegantným a praktickým spôsobom dokáže rozdeliť miestnosť na dve rozdielne časti, v ktorých si každý človek nájde svoje súkromie.
Takéto sklo pritom „nie je obyčajné“, respektíve nejde o typ skla, ktoré by sa nepozorným pohybom okamžite rozbilo a zanechalo za sebou ostrý bordel s fatálnymi následkami, ale ide o sklo kalené, čiže dôkladne upravené pre bezpečné každodenné využitie, na jeho stabilitu sa môžete spoľahnúť. Takto upravené sklo má charakteristiku blízku nerozbitnosti, no aj v prípade, že by takáto situácia nastala, zo skla nezostanú na zemi nebezpečné črepy, ale iba zaoblené časti malých rozmerov, ktoré rozhodne nie sú také hrozivé, skôr neškodné.

pěst

Z pohľadu skleneného materiálu máme konkrétnejšie na výber číre alebo matné satináto, pieskové sklá, relatívne populárnou voľbou sú sklá disponujúce motívmi či logom na základe zhotovenia podľa vlastného výberu, medzi zaujímavé možnosti sa radia napríklad aj ornamentné sklá či tie farebné. Z tohto pohľadu je môj osobný favorit sýto modrá farba.